Modern U Choose Luxe Chair - Special Order
Call for Price
Jory Accent Chest, Ivory
Call for Price
CT4030-PN – Reef Mirror-Peninsula
"*" indicates required fields
Description
Crafted from Mahogany solids and veneers with natural woven cane decorating the frame on all sides of this large rectangular mirror. Our Reef mirror is the perfect complement to our Chatham bedroom or beautiful used alone in a power room or foyer.
Product Details
| Material | Cane, Beech Solids |
|---|---|
| Notes | **Limited Quantities Available**Beech solids with CaningBeveled mirror glass |
| Volume | 4 cft |
| Weight | 64 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 36 × 48 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Coastal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.