Griffith Park Sienna Wood Back Side Chair
Call for Price
Vicente Table Lamp
Call for Price
CT5023-FG-PN – St. Simons 45″ Mirror-French Grey-Peninsula
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | Raffia with Beech solids trim |
|---|---|
| Volume | 4 cft |
| Weight | 88 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 45 × 45 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Coastal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.