Waterfall Brown Round Coffee Table
Call for Price
Large Barn Door TV Stand
Call for Price
I3A-235 – Trapeze Mirror
"*" indicates required fields
Description
A gently beveled edge contours the subtly hazy, antique glass surface of this stunning, scallop-shaped mirror with center etching detail. Lovely in halls, bedrooms, over chests and consoles, its drama is simply beguiling.
Product Details
| Material | Mirror |
|---|---|
| Notes | Antiqued mirror glass with etching |
| Volume | 9 cft |
| Weight | 168 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 168 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 37.5 × 57 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Transparent |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.