Today’s Hours Getting Hours
Paxton Chair
Call for Price

Woodlands Small Roll Arm Sofa with Nails
Call for Price
Paxton Ottoman
"*" indicates required fields
Description
With its linear mid-century modern design and minimal adornment, the Paxton upholstered group is at home in any surroundings. The plush ottoman, a beautiful matching accessory to the sofa and chair, is raised off the floor by a sled base of solid walnut.
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Mingle Ottomans
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 26.5 × 16.5 in |
| Brand | Palliser |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Transitional |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.