30” High Book Case
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Bookcases |
| Categories | Home Office |
| Type | Bookcases |
| Width | 24.0 |
| Depth | 12.0 |
| Height | 30.0 |
| Number of Shelves | 1 |
| Additional Information | Shelf is adjustable |
Additional information
| Dimensions | 12 × 24 × 30 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 Door Hutch (shown w/B-2)
| Dimensions | 14.5 × 40 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
24″ Ava Swivel Counter Stool
| Dimensions | 22.75 × 17.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |
Related products
Boca 32 In. Open Top Bookcase
Boca 56 In. Bookcase Bridge, Shelf And Back Panel
Boca Outside Corner Bookcase
Huntington 32 In. Open Top Bookcase
Little Treasures Book Rack
| Dimensions | 11.5 × 28 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.