Alta Reclaimed Wood Arch Bookcase
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Overall Dimensions | 41”W x 15”D x 82”H |
|---|---|
| Materials | Reclaimed Wood |
| Colors | Charcoal Haze |
| Weight | 176.21 lbs |
Additional information
| Weight | 176.21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 41 × 82 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Charcoal Haze |
| Style | Rustic |
| Collection | Alta |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Alta 2dr Heavy Door Sideboard
Alta 4dr Glass Panel Storage Cabinet
Alta 4dr Heavy Door Sideboard
Alta Arch Bookcase
Alta Open Sideboard Large
Alta Reclaied Wood 2dr Cabinet
Alta Reclaimed Wood 4dr Cabinet
Related products
Americana Modern – Cotton Etagere Bookcase
Americana Modern – Dove Etagere Bookcase
Boca 32 In. Open Top Bookcase
Catalina 22 In. Open Top Bookcase
Huntington 32 In. Glass Door Cabinet
Little Treasures Book Rack
| Dimensions | 11.5 × 28 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.