Dwyer Storage Bed - Queen / 806 Mist
Call for Price
Stacy Upholstered Platform Bed
Call for Price
CSA-104-10 – Details Nob Hill Bookcase
"*" indicates required fields
Description
Cocktails+Lamp tables+Consoles+étagères in a variety of matching styles and sizes from traditional to transitional, large to small
Product Details
| Material | Oak Veneers, Metal |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | Bronze finish metal frameFour fixed shelves |
| Volume | 41 cft |
| Weight | 142 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 38 × 84.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Catalina Outside Corner Bookcase
Mission Etagere Bookcase
| Dimensions | 15 × 30 × 76 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.