Provence King Low Profile Fb
Call for Price
Provence Cal King Rails W/decking
Call for Price
Elkin Bookshelf
"*" indicates required fields
Description
**Final Sale – All Items are sold as is, no returns unless damaged upon receipt. What an amazing way to display your favorite curated treasures! This cleverly designed book shelf is designed so that it may be utilized either vertically or horizontally. The finish is lightly washed with a soft charcoal tone to further enhance the arresting oak grain pattern.
Product Details
| Item Weight | 151 |
|---|---|
| Materials | Oak |
| Dimensions | W:31.25 x D:13.75 x H:90.5 |
Additional information
| Weight | 151 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.75 × 31.25 × 90.5 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Elkin |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Denim Etagere Bookcase
Catalina 32 In. Open Top Bookcase
Crossings Palace Bookcase
Huntington 32 In. Glass Door Cabinet
Little Treasures Book Rack
| Dimensions | 11.5 × 28 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.