Today’s Hours Getting Hours
Tempe - Grey Stone 22 In. Open Top Bookcase
Call for Price
Tempe - Grey Stone 47 In. Writing Desk
Call for Price
Tempe – Grey Stone 32 In. Open Top Bookcase
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Solid wood plank construction with multi-step long lasting finish | Yes |
|---|---|
| Levelers included to easily level and align your furniture | Yes |
| Adjustable wood shelves for design flexibility | Yes |
| Wood Door | Yes |
| Each piece of Parker House furniture is unique and features slightly different colorations. Finish colors vary depending on the screen used for viewing. The best way to ensure your furniture matches your expectations is to see it (or a swatch) in person. | Yes |
Additional information
| Dimensions | 12.5 × 32 × 84 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Stone |
| Style | Rustic |
| Collection | Tempe |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Tempe – Grey Stone 22 In. Open Top Bookcase
Tempe – Grey Stone Pair Of Etagere Bookcases
Related products
Americana Modern – Dove Etagere Bookcase
Maisie Bookcase
| Dimensions | 14.5 × 40 × 78.5 in |
|---|---|
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Elon Bunching Short Bookcase
Stickley Furniture Living Room Tiered Book Rack
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Little Treasures Book Shelf
| Dimensions | 13 × 16.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.