Heritage Bedside Table
Call for Price

Gemma TABLES 50573/25+94880/S9
Call for Price
AEA-766 – Keith Desk
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Santos Rosewood Veneers, Mahogany Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | C168 City LightTwo drawers with Railroad Silver finish hardware |
| Volume | 42 cft |
| Weight | 148 lb |
Additional information
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 58 × 31.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Dove 60 In. Writing Desk
Catalina 12 Piece Corner Library Wall With Writing Desk
Catalina 8-piece Library Wall With Writing Desk
36in Nesting Desk
Curata Short Left/Right/Freestanding Desk
| Weight | 133.71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 68 × 30 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Curata |
| Features | Storage |
Hawthorne 66″ Curved Exec Desk
St. Armand Writing Desk
| Weight | 134.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 56 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.