Today’s Hours Getting Hours
Complete Queen Panel Bed 5/0
Call for Price
Provence Queen Rails W/ Decking I222-402-LIN-1
Call for Price
Credenza
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed of hardwood solid & Oak veneer | Yes |
|---|---|
| Drop-front center drawer has ball bearing extension guides, and a wiring access cutout | Yes |
| All outside drawers have dovetail joinery and ball bearing extension guides, plus top outside drawers have felt-lined bottoms | Yes |
| Bottom file drawers accept letter or legal size folders | Yes |
| Interior wiring access cutouts | Yes |
| Floor levelers | Yes |
| Dimensions | 66.00″W X 24.00″D X 30.50″H |
| Weight | 196.21 lbs |
Additional information
| Weight | 196.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 66 × 30.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Oak/matte Black |
| Style | Updated Classics |
| Collection | Regency |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Osborne 30in Nesting Desk
Modular Office Return Right (pairs with 6516X)
Corsica Writing Desk
Caraway Adjustable Desk Base – Black
| Brand | Aspen Home |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Adjustable, Metal, Power, Power Motion, USB |
| Style | Transitional |
Saint Armand St. Armand Writing Desk
EC Katherine Home Office Chair
Caraway Crafting Desk
| Brand | Aspen Home |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Metal, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Farmhouse |
6659 Stance Keyboard + Storage Drawer
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Modern |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.