Havana Cane N-dura Resin Wicker Swivel Lounge
Call for Price

Dryden BENCHES 30409B/2486
Call for Price
11-2144SK – Diana Skirted Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Loose |
|---|---|
| Back Fill | Fiberdown |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Spring Down Medium |
| Notes | Welt on Frame – cushions are weltless |
| Volume | 30 cft |
| Weight | 68 lb |
| C.O.M. (*) | 10.00 yrd |
Additional information
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 32 × 31 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.