Transformer II 491 Chaise Swivel Glider Recliner
Call for Price
Thompson Leather Panel Arm Power Recliner
Call for Price
3308 – Autumn Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tight |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Volume | 23 cft |
| Weight | 44 lb |
| Leather | 70 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.75 yrd |
Additional information
| Weight | 44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31.25 × 34 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.