Nelson Leather Sock Arm Lay Flat Power Recliner
Call for Price

Owen STOOLS 41454-30/52CB
Call for Price
3755 – Chance Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Loose |
|---|---|
| Back Fill | Fiberdown |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Ultra Plush |
| Volume | 24 cft |
| Weight | 39 lb |
| Leather | 53 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.25 yrd |
Additional information
| Weight | 39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 36 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.