Paris Upholstered Bed
Call for Price
Perry Plus STOOLS 45315-26WE/1B24KZF4
Call for Price
AE-LTD5270-6 – Palisades Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Loose |
|---|---|
| Back Fill | Fiberdown |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Elegance Plush |
| Volume | 34 cft |
| Weight | 82 lb |
| Leather | 97 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 6.50 yrd |
Additional information
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.25 × 36 × 36 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Palisades |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.