AE-SIG2114-6 – Toby Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tight |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Down Plush |
| Notes | Welt around base only |
| Volume | 35 cft |
| Weight | 61 lb |
| Leather | 105 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 7.25 yrd |
Additional information
| Weight | 61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 27.5 × 47 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.