Paris Leather Upholstered Storage Bed
Call for Price
Easy Non swivel stool 44554-26WE/1B27HKF4
Call for Price
AE-D40-43 – Mainland Wicker Love Seat
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Hularo |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Driluxe |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Reticulated Foam |
| Volume | 52 cft |
| Weight | 79 lb |
| Leather | 97 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 6.00 yrd |
Additional information
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 54.75 × 35.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Double Reclining Loveseat EZ4F03
| Dimensions | 38 × 59 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
EZ1C00 Double Reclining Loveseat with Nails
| Dimensions | 41 × 59 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Power Recline |
| Style | Traditional |
Huck Double Reclining Loveseat
| Dimensions | 38 × 67 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Customizeable, Grey |
| Features | Customizeable |
| Style | Transitional |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.