Barbora Accent Chair
Call for Price
Upholstery Living Room Donte RAF Chair
Call for Price
Howell 3482 Loveseat
"*" indicates required fields
SKU:
348202
Category: Loveseats
Tags: Gray, Jackson Furniture, Loveseats, Modern Loveseat Upholstery
Additional information
| Dimensions | 45 × 68 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Modern Loveseat Upholstery |
| Style | Transitional |
| Collection | Howell |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Howell 3482 Chair 1/2
Related products
Huck Double Reclining Loveseat
| Dimensions | 38 × 67 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Customizeable, Grey |
| Features | Customizeable |
| Style | Transitional |
Thornton Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.