
2 West Bookcase 24 x 48 - 632448
Call for Price
3337T - Ventura Banquette
Call for Price
Transformer II 491 Rocking Reclining Loveseat
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 65 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Smoke Gray Upholstery |
| Style | Contemporary |
| Collection | Transformer II |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Transformer II 491 Chaise Swivel Glider Recliner
Related products
Arlie Loveseat
| Dimensions | 37 × 54 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
EZ1C00 Double Reclining Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
EZ1C00H Double Reclining Loveseat
| Dimensions | 41 × 59 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline |
| Style | Traditional |
Huck Double Reclining Loveseat
| Dimensions | 38 × 67 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Customizeable, Grey |
| Features | Customizeable |
| Style | Transitional |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.