33H-203 - Tribeca Tall Drawer Chest - Tribeca
Call for Price
Lars STOOLS 41252-26WE/1B25CPF496
Call for Price
Fredda 448 Power Headrest Power Lay Flat Recliner w/Zero Gravity
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 42 × 35 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Slate Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Fredda |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Digby Fabric High-Leg Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.