Living Room Sheldon Swivel Chair
Call for Price
Spherical, 5 Lt Pendant
Call for Price
Remington 2245 RSF Chair
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 46 × 46 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Taupe |
| Style | Transitional |
| Collection | Remington |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Remington 2245 Armless Chair
Remington 2245 Cocktail Ottoman
Remington 2245 LSF Chair
Related products
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.