Cordova Counter Stool
Call for Price
Living Room Harlow Round Tufted Ottoman
Call for Price
Turner 3145 Armless Chair
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 44 × 37 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Turner |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Turner 3145 Cocktail Ottoman
Related products
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.