2616-95 Daytona Sofa
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 95 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Gray |
| Collection | Daytona |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
New Traditions Sofas
Finley Fabric Power Inclining Sofa
Stressless® Buckingham (L) 3 seater High back
Thornton Fabric Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.