AE-SIG2115-3 – Elliott Apt Sofa
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Loose |
|---|---|
| Back Fill | Fiberdown |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Spring Down Medium |
| Notes | Welted – STD |
| Volume | 70 cft |
| Weight | 170 lb |
| Leather | 250 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 17.50 yrd |
Additional information
| Weight | 170 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 76 × 33.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.