Skye N-dura Resin Wicker Outdoor Chaise Lounge
Call for Price

Curtis STOOLS 41368-26/25JU
Call for Price
Flynn 245 Pwr Head w/Lumb Pwr Lay Flat Rec Sofa w/Dual Heat & Massage
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 41 × 90 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Stone Gray Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Flynn |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Flynn 245 Pwr Head w/Lumb Pwr Lay Flat Rec w/Dual Heat & Massage
Related products
Design Options – F9 Sofas
Studio C Essentials Sofas
New Traditions Sofas
Catalina Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Rio Leather Reclining Sofa
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Rio |
| Features | Leather |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.