
Stressless® Mint Home Office High Back with Arms
Call for Price
Mission Single Door Left Bookcase
Call for Price
Hudson Sofa
Performance Fabric (Crypton): Nomad Snow; Pillow: Nomad Snow with Rush Toffee stripe; Kidney Pillow: Spotz Sand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Performance Fabric (Crypton): Nomad Snow | Yes |
|---|---|
| Pillow: Nomad Snow with Rush Toffee stripe | Yes |
| Kidney Pillow: Spotz Sand | Yes |
Additional information
| Dimensions | 40 × 93 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Hudson |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio C Essentials Sofas
Studio C Essentials Sofas
New Traditions Sofas
Arlo Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests & Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlo |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.