Arlo Leather Power Recliner with Power Headrest
Call for Price
Prestige Barstool Side
$685.00 Original price was: $685.00.$428.99Current price is: $428.99.
LC9 Sofa
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
The LC9 Series is a custom order leather program that allows you to select from 5 arm styles, 2 backs, 4 base styles, 3 welts, 17 finishes, and over 40 pieces to create a look all your own. The program includes sofas, sectionals, sleepers, loveseats, chairs, and ottomans.
Additional information
| Dimensions | 37 × 82 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio C Essentials Sofas
Studio C Essentials Sofas
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.