
2 West Bookcase 30 x 48 - 633048
Call for Price
3371-5 - Chandler Curved Back With Sweep Top Chair
Call for Price
Paxon 148 Power Headrest Deep Seat Recl Sofa
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 47 × 90 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Paxon |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Paxon 148 Power Headrest Deep Seat Lay Flat Recliner
Paxon 148 Power Headrest Deep Seat Recl Lst
Related products
Studio C Essentials Sofas
Studio C Essentials Sofas
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.