
2 West 60" Console - 63860
Call for Price
3382-0-SK - Layla 28" By 28" Skirted Raf Corner Banquette
Call for Price
Reyes 240 Power Lay Flat Reclining Sofa
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 91 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown Textured Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Reyes |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Monterey Teak Outdoor Lounge Chair
Reyes 240 Lay Flat Reclining Console Loveseat w/Storage & Cupholders
Reyes 240 Power Lay Flat Recliner
Reyes 240 Rocker Recliner
Related products
Design Options – F9 Sofas
Studio C Essentials Sofas
Thornton Fabric Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.