33H-303 - Tribeca Double Pedestal Dining Table - Tribeca
Call for Price
Lars STOOLS 41252-30WE/1B25CPF496
Call for Price
Torretta 457 Power Lay Flat Recl Sofa (87″)
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 86 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal Leather |
| Style | Transitional |
| Collection | Torretta |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Torretta 457 Power Lay Flat Recliner
Related products
Studio C Essentials Sofas
Arlo Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests & Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlo |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Catalina Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.