Gemma Hexagon Ottoman - Special Order
Call for Price
Nathan Power Reclining Sofa
Call for Price
D12-17-9 – Andalusia Royal Lounge Canopy
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Notes | Chair purchased separately as D12-16-1 |
| Volume | 1 cft |
| Weight | 15 lb |
| Leather | 79 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 5.00 yrd |
Additional information
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 34.5 × 44 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.