Dwell Boulder Nightstand
Call for Price
Wendell Leather Power Reclining Loveseat
Call for Price
D12-72-9 – Andalusia Double Chaise Canopy
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Notes | This functional and attractive chaise canopy design elements add a sense of royalty. The fabric is swagged to create a Gondola-style design with decorative trim details |
| Volume | 1 cft |
| Weight | 14 lb |
| Leather | 97 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 6.00 yrd |
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 46 × 33.75 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Traditional (Mediterranean/Resort) |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.