Mason Fabric Power Recliner
Call for Price
Tuscany Table Top w/ 30" H Tuscany Legs - T-6040XBT
Call for Price
D32-70-9 – Chaise
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | All Weather Fabric |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Driluxe |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Notes | **Limited Quantities Available**When this chaise is fully reclined, the chaise is 71″ long. |
| Volume | 44 cft |
| Weight | 74 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 123 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 7.75 yrd |
Additional information
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 28 × 39.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.