Today’s Hours Getting Hours
Valerie Outdoor Counter Stool
Call for Price
Owen Leather Accent Chair
Call for Price
Westville Outdoor Dining Chair Set Of 2
"*" indicates required fields
Description
Designed for outdoor living, our Westville Dining Chairs feature strong mahogany wood frames and weather-resistant Olefin fabric cushions. Whether hosting dinner parties or enjoying quiet mornings, these chairs bring effortless charm to your patio.
Product Details
| Overall Dimensions | 20.08”W x 24.5”D x 35”H |
|---|---|
| Materials | Synthetic Rope, Mahogany Wood, 100% Olefin |
| Weight | 15.91 lbs |
Additional information
| Weight | 15.91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 20.08 × 35 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Westville |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Harriet Velvet 14-inch x 20-inch Rectangular Throw Pillow, Sandy Pink
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Pink |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
AF Kadel Thyme Green Multi 14×20 (Set of 2)
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Green, Multi Color |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
RM Bosa Black/Natural 18×18 Downtown Escape
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Black, Cream |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.