Dawn Outdoor Counter Table
Call for Price
Alameda Outdoor Round Dining Table
Call for Price
Aria Outdoor Rectangle Dining Table
"*" indicates required fields
Description
Featuring a minimalist design with tapered legs and solid teak wood, the Aria Outdoor Dining Table blends contemporary style with lasting durability. Its sophisticated black finish elevates every outdoor gathering, making every moment feel effortlessly chic.
Product Details
| Overall Dimensions | 86”W x 39.4”D x 30”H |
|---|---|
| Materials | Teak Wood |
| Colors | Black |
| Weight | 143.88 lbs |
Additional information
| Weight | 143.88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.4 × 86 × 30 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Aria |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.