
Calypso TABLES 51522/69+91282/70
Call for Price
Pl162 C Within Storage Ottoman
Call for Price
C7-D89-3141 – Dean Outdoor Side Table
"*" indicates required fields
Description
The Dean outdoor side table is a playful design that blurs the line between sculpture and furniture. The lively gesso finish softens the strong form of this unique style.
Product Details
| Material | Glass Reinforced Concrete |
|---|---|
| Volume | 8 cft |
| Weight | 98 lb |
Additional information
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 21 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.