
Devon Fabric Reclining Loveseat
Call for Price
Dining Essentials - 42" Round Drop Leaf Table in Pure White
Call for Price
D89-3136 – Danny Outdoor Cocktail Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Faux Oak, Cast Concrete |
|---|---|
| Volume | 37 cft |
| Weight | 230 lb |
Additional information
| Weight | 230 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 16 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Industrial |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.