
Devon Fabric Reclining Sofa
Call for Price
D89-3150 – Outdoor Large Bunching Cocktail Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Glass Reinforced Concrete |
|---|---|
| Notes | GRC finished in white with black veining |
| Volume | 20 cft |
| Weight | 101 lb |
Additional information
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 42 × 17 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.