D89-3154 – Outdoor Martini Table – Faux Marble
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Glass Reinforced Concrete |
|---|---|
| Notes | GRC finished in a white with black veining |
| Volume | 5 cft |
| Weight | 36 lb |
Additional information
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 22 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.