Mission Cocktail Table
| Dimensions | 36 × 44 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Mission Dinner Gong
| Dimensions | 12 × 31 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Mission Drawtop Dining Table
| Dimensions | 42 × 72 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Mission Drop Leaf Table Cherry
| Dimensions | 24 × 8 × 24.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Mission End Table
| Dimensions | 26 × 21.5 × 23 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Mission End Table Cherry
| Dimensions | 26 × 21.5 × 23 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |