Marseilles Sleigh Bed California King
| Dimensions | 92.5 × 80 × 51 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Marsham Oval Coffee Table
| Dimensions | 46 × 46 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Marsham Oval End Table
| Dimensions | 26 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Marsham Round Chairside Table
| Dimensions | 18 × 18 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
