Penny Table Centennial
| Dimensions | 18 × 18 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Vintage |
Penny Table Onondaga
| Dimensions | 18 × 18 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Vintage |
Pierre Dining Room Chair
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Wood |
Prestige Dining Chair
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Wood |
Prestige Side Chair
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Rectangular Plank Table 4272PP000SM
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Rectangular Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Rectangular Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Rectangular Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Rectangular Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Revere Curved Square Coffee Table
| Dimensions | 40 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |







