Danbury Storage Ottoman with Casters
Call for Price

Reel STOOLS 42436-30/24BP
Call for Price
709-623 – Mesa Baymont Chairside Table
"*" indicates required fields
Description
The Baymont Side Table features an angled four legged architectural base supporting a thick Oak veneered top. Constructed of Oak solids and veneer.
Product Details
| Material | Wire Brush Oak Veneers, Wire Brush Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Top/Base combination ONLYAvailable in Cerused finishes |
| Volume | 18 cft |
| Weight | 88 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 24.75 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.