Dwyer Storage Bed - California King / 806 Mist
Call for Price
Stacy Upholstered Platform Bed
Call for Price
CSA-403-1 – Details Wynwood Nesting Chairside Tables
"*" indicates required fields
Description
Cocktails+Lamp tables+Consoles+étagères in a variety of matching styles and sizes from traditional to transitional, large to small
Product Details
| Material | Tempered Glass, Metal |
|---|---|
| Notes | Small table: W21 x D16.25 x H23Champagne finish metal frameTempered glass insert with bevel |
| Volume | 20 cft |
| Weight | 82 lb |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 24 × 25.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.