Manhattan Leather Upholstered Storage Bed
Call for Price

Asterisk TABLES 50549/25+91181
Call for Price
AE9-603 – Bryan Coffee Table
"*" indicates required fields
SKU:
AE9-603
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Top/Base combination ONLY.Open shelf at base |
| Volume | 22 cft |
| Weight | 106 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 48.5 × 18.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.