Parkway Bedside Table
Call for Price

Lucarelli TABLES 50646/25+90542/20
Call for Price
B2W-603 – Dalton Cocktail Table – White Rustic
"*" indicates required fields
SKU:
B2W-603
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables, White
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Heavy |
| Notes | **Limited Quantities Available**B2W White RusticHerringbone patterned wood top with open shelf at base |
| Volume | 28 cft |
| Weight | 154 lb |
Additional information
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 48 × 17 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | White |
| Style | Rustic |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.