Dublin Leather Upholstered Bed
Call for Price
Selwyn Carlisle Cal King Panel Bed - Complete
Call for Price
C7A-609 – Mark Cocktail Table – Faux Shagreen
"*" indicates required fields
SKU:
C7A-609
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables, Gray
Description
Product Details
| Material | Poplar Solids, Faux Shagreen |
|---|---|
| Notes | Fully wrapped in a white faux shagreen |
| Volume | 34 cft |
| Weight | 208 lb |
Additional information
| Weight | 208 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.25 × 60.25 × 17.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.