Chastain Candler Buffet
Call for Price
Chastain Woodfield Square Coffee Table
Call for Price
Chastain Woodfield Rectangular Coffee Table
"*" indicates required fields
SKU:
483-910
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: American Drew, Cocktail & Coffee Tables, Cream, Light Stain
Description
Product Details
| Shape: Rectangular Cocktail | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 26 × 52 × 19 in |
|---|---|
| Brand | American Drew |
| Color | Cream |
| Detail Color | Light Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Chastain |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Chastain Cal-king Cadence Sleigh Bed – Complete
Chastain Cal-king Randall Panel Bed – Complete
Chastain Candler Buffet
Chastain Chest
Chastain Dresser
Chastain Eastview Console
Chastain King Cadence Sleigh Bed – Complete
Chastain King Randall Panel Bed – Complete
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.