Modern Ellis Cocktail Table
Call for Price
Stacy Upholstered Platform Bed
Call for Price
CSA-403-6 – Details Wynwood Cocktail Table
"*" indicates required fields
SKU:
CSA-403-6
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables
Description
Cocktails+Lamp tables+Consoles+étagères in a variety of matching styles and sizes from traditional to transitional, large to small
Product Details
| Material | Tempered Glass, Metal |
|---|---|
| Notes | Champagne finish metal frameTempered glass insert with bevel |
| Volume | 36 cft |
| Weight | 143 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 54 × 18 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.