Today’s Hours Getting Hours
Rectangle Cocktail Table
"*" indicates required fields
SKU:
83202
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Cocktail & Coffee Tables, Deep Russet, Riverside Furniture
Description
Product Details
| Constructed of Mango solid | Yes |
|---|---|
| The over-scaled splayed legs give a subtle nod to timber trusses | Yes |
| A double “X” accent is featured on the table base | Yes |
| Large bolts accent the table’s top | Yes |
| Dimensions | 52.00″W X 31.00″D X 18.00″H |
| Weight | 85.98 lbs |
Additional information
| Weight | 85.98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 52 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Deep Russet |
| Style | Industrial |
| Collection | Rectangle |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Emporium Sutter Round Coffee Table
Walnut Grove Rectangular Cocktail Table
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.